Brožúry

Správna večšia spoločnosť by mala mať vlastné materiály čo ponúka a v jednoduche brožúry to viete cele zhrnúť.

Sú v ňom definované štandardy ako má vyzerať logo, písma, farby, slogan a rôzne grafické motívy a vzory. Dizajn manuál slúži aj pre grafikov, tlačiarov. Či už pri tlači vizitiek bannerov alebo potlače reklamných predmetov.

Folder

Nechoďte za klientom len s kopou papierou. Vo foldri ich budete mať pekne založené aj s priestorom pre Vaše kontaktne údaje logo a vizitku.

70563ab6ffda4bbaad58afedacaf39ef

Plagáty

Potrebujete plagáty na Vašu akciu? A1? A2? A3? Alebo Vám chýba doma nejaký retro plagát ktorý sa už nepredáva? Vytlačíme Vám ho presne podla Vašej predstavy.

1903087710-A4-P_main_1024x1024

Firemné periodiká

Váš rozmer, množstvo strán alebo obsah je vaša voľba. Zabezpečte svojim zamestnancom, členom klubu alebo žiakom školy prístup k novinkám a aktualitám.

Spracovanie grafického návrhu ako bude hotový produkt vyzerať po výrobe.
Podla požiadavky klienta sa pracuje na viacerých návrhoch, ak je potrebné návrh sa ešte potom uprauje podľa požiadavok do finálnej podoby.

Letáky

Veľké, malé, skladacie, obojstranné. Aj keď sú všade v dnešnej dobe tak správne navrhnutý leták tak si ho všimnete a pozrete.

Vizitky

Najdôležitejšia vec každeho podnikateľa alebo už dnes aj bežného človeka je vizitka. Niekedy aj 100 ks je na mesiac málo. Expresne rýchlo vytlačíme vizitky aj pre Vás.