Samolepky

Vyrobíme pre vás samolepky veľké aj maličké, lesklé alebo matné, farebné aj priehľadné. Materiál vieme potlačiť a pripraviť ho narezaný už priamo na použitie.

Bannery

Ponúkame tlač bannerov alebo aj tie „gumené plachty“, ktoré vídate pripevnené na plotoch či ohradách. Sú odolné voči poveternostným podmienkam a ich výhodou je to, že majú oká za ktoré sa dajú veľmi ľahko kdekoľvek zavesiť bez potreby odbornej montáže.

Billboardy

Billboardy určite denne miniete na ceste desiatky dajú sa polepiť papierom alebo fóliou kde papier je lacnejšia cesta no nie tak trvácna ako fólia.

Fóliové výlepy

Polepíme väčšinu povrchov ktoré potrebuje. Od stien, tabúľ až po okná.
potrebuje Váš výklad ukázať okoloidúcim že kde ste? Na výber máte z celo polepu, rezanej grafiky alebo dierovanej one way vision fólie.

Obrazy

Neviete si nikde nájsť obraz na predaj ktorý by sa Vám hodil na stenu? Čo takto vytlačiť si priamo pre Vás vo vašom požadovanom rozmere a s vašou grafikou alebo aj fotografiou?

Rollup banner

Rollup je úžasná forma reklamy ktorá je ľahko presúvateľná nielen po priestore ale ju ešta ľahšie zbalíte a tak môžete s ňou aj cestovať.